plexiglass

Shitet nga: smard 06 Pri 15:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

18 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Të tjera
shes plexiglass transparent dhe te zallitur
pllaka 1x1.6 35euro
pllaka 0.5x1.6 18 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim