10 komplete karrika dhe tavolina

Shitet nga: Dini 01 Pri 15:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shiten 10 komplete karrika dhe tavolina ne gjendje shume te mire shum pak te perdorura
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim