KARIKAT ME TAVOLIN SUPER QMIM !

Shitet nga: kreshnik 02 Mar 12:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
SHITENNNN 3 SETE TE TAVINES ME 4 KARIKA QMIMI I VOLITSHEM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim