TAVOLINA XHAMIT

Shitet nga: 049 326 288 09 Pri 18:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
SHITET TAVOLINA SHUM E RUJTUM TAVOLINA ESHTE XHAMIT

tel info viber 38649326288
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim