10 Tavolina dhe 40 karrike

Shitet nga: gani 20 Pri 22:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
shes 10 tavolina ne 40 karrika siq pi shifni ne foto ja shum trujtne per info kontaktoni tel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim