2 tavolina dhe 8 karrika

Shitet nga: mentor 31 Gsh 14:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
shes dy tavolina dhe 8 karrika
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim