29KARIKA TE LEKURES PER RESTORANE

Shitet nga: kiki 03 Mar 19:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
20 KARIKA LER RESTORANE PA TAVOLINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim