32 karrika

Shitet nga: Gzim 21 Mar 12:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes 32 karrika me qmim te volitshem per vetem 200€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim