4 Karrige

Shitet nga: Glad 01 Nën 11:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shiten 4 karrige te metalit, solide, ne gjendje shume te mire, te pershtateshme per ballkon ose oborr..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim