48karika dhe 8tavolina terases 1260€

Shitet nga: elvis & trimi 22 Mar 14:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 260 EUR   1 400 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
shiten 48karika druri
dhe 8tavolina poashtu nga druri
secila e ka shpuzen e vet
qmimi volitshem 1400€
049- 1600 -96
049- 569-776
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim