5 komplete

Shitet nga: Izet 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Te perdorura nje sezon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim