5 tavolina komplet me karriga

Shitet nga: Syle gashi 14 Tet 21:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes 5 tavolina komplet me karriga jan vetem 2 jav te perdorura , te prodhuar me kualitet te lartë dhe model te ri . Nese jeni te interesuar kontaktoni ne telefonin tim personal : 044-751-602 . Qmimi sipas marreveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim