50 Karrika

Shitet nga: Karrika 21 Shk 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

17 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes 2 lloje te karrikave gjithsejt 50 copa te ardhura nga zvicrra te pershtatshme per ambiente te hapura
30 copa jon te kuqet qmimi per cop 17 Euro
20 copa jon te kaltra qmimi per cop 27 euro
pres blers serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim