Inventar per Lokal/restaurant

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Green Lounge 04 Tet 07:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shitet inventari ne gjendje te mir per informata me te hollsishme kontaktoni ne nr te tel .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim