Karika dhe tavolina per restorane dhe shtepi

Shitet nga: Astrit 19 Shk 22:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Tavolina dhe karika.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim