Karika

Shitet nga: Astrit 24 Nën 23:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Karika shkall rrethoja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim