Karika

Shitet nga: Nysret 27 Nën 20:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes 6 karika ne gjendje te mkre pak te perdorura te likures,qmimi 15 euro per cop
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim