Karrige dhe Tavolina komplet per taras

Shitet nga: Valon 26 Tet 09:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes karriget dhe tavolinat komplet per tarasa , jan ne gjendje te mir , per me shum kontaktoni ne nr 045355505
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim