Karrige

Shitet nga: .... 01 Mar 10:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shiten karrige te perdorura per kafiteri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim