Karrika

Shitet nga: xxxxxxx 08 Pri 07:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
shes 20 + 1 ma e nalt karrika gjinden ne shtime 049309657 14 eru copa mi marr komplet vin malir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim