Karrika edhe tavolina

Shitet nga: Fema 17 Pri 20:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shiten 10 tavolina me nga 4 karrika
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim