Karrika

Shitet nga: Arber 16 Pri 13:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shiten urgjentisht nje komplet 300 EURO.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim