Karrika

Shitet nga: Drilon 31 Jan 17:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes karrika 6 te perdorme. Mund te na kontaktoni ne keta numra: 044364358/049561012. Mund te na gjeni dhe ne Viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim