Karrike dhe tavolina per lokal

Shitet nga: Ylli 03 Tet 18:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Posedojm 20 komplete karrike+ tavoline te pershtatshme per lokal sidomos per tarraca ,jane nga hekuri dhe druri?Jane perdorur 8 muaj ne ambient te mbyllur.Te gjithe te interesuarit te kontaktojn ne nr tel 049445550
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim