Komplet inventari per gjelltore qebaptore

Shitet nga: inventari 29 Mar 14:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shitet komplet inventari per gjelltore e qebaptore
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim