Komplet tavolina me karika

Shitet nga: astrit 24 Shk 18:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes 5 komplete,me nga 4 karika,te reja tersisht,dhe e ndaj 1 komplet e shes veqmas,na kontaktoni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim