MOBILE PER LOKAL SHITEN BOJM EDHE NDRRIM.

Shitet nga: Arberi 31 Tet 10:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
set mobile i kompletuar per lokal, jan shum pak te perdorne. bojm edhe ndrrim me naj Vetur Qmimi sipas marveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim