PRODHOJM, TAVOLINA KARRIKA DHE SEPARE

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: zdrukthtaria Kosova 12 Mar 16:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
PRODHOJM TAVOLINA KARRIKA DHE SEPARE ME DIMENZJONE TE NDRYSHME NGJYRA SIPAS POROSIS PER ME SHUM INFORNATA NA KONTAKTONI NE 044 857 313
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim