SHESIM 20KARIKA PER RESTORANE QMIMI ARSYSHEMo

Shitet nga: kiki 01 Mar 17:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
SHES 20KARIKA PA TAVOLINA PER RESTORANE QMIMI ARSYSHEM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim