Shes Tavolin Mermer

Shitet nga: zek 24 Shk 13:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes tavolinen e mermerit nu ka as nje grrith edhte e re
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim