Shes tavolinen me 6 karrika

Shitet nga: privat 24 Sht 13:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes tavolinen me 6 karrika
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim