Shes tavolinen

Shitet nga: Arben 18 Nën 06:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes tavolinen me gjith karrige krejt asht ne gjendjen e rregullt mund te vini dhe ta shihni vet kush asht i interesuem , po e shes ngaqe po levizi ne banes tjeter dhe skam vend te mjatueshem per te.. per qdo info mund te me kontaktoni ne numer telefoni 044321075
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim