Shiten Tavolina dhe karrika per Restorant

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: ROGNER PEJE 03 Tet 12:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shiten Tavolina dhe karrika per Restorant

qmimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim