Shiten karigat (6 copë)

Shitet nga: Skender 02 Shk 23:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR   140 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Jane ne gjendje te regullt dhe hanë ashtu siq shihen ne foto jane prodhim gjerman
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim