Shiten tavolinat

Shitet nga: Syle gashi 07 Jan 14:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shiten tavolinat 6 Cope jane ne gjendje te mire ngjyra e zeze dhe forme katrore nese jeni interesuar kontaktoni ne email dhe nr telefoni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim