Shitet tavolin compjuteri

Shitet nga: Dili 08 Jan 00:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shitet tavolina me gjith karrik te plastikes qe sillet ne dy an tavolin eshte per kompjuter shtepijak apo zyre esht e madhe e ruajtne shum pak e bajtur shum nuk ka gerrvishta spo vija numri per kontakt VIBER 049388-999 apo 045566-444 qmimi 50 euro me gjith karrik ja vlen mundeni me kqyr live
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim