Shitet

Shitet nga: Excellence 12 Jan 23:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 200 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes 6 komplete Tavolina dhe karika.
Jan te perdorura vetem 1 sezon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim