TAVOLINA ME 4 KARIGA

Shitet nga: REJHANE 05 Shk 09:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
TAVOLINA ME 4 KARIGA E PUBLIKUAR 23 QERSHOR. ËSHTË SHUMË PAK E PERDORUR .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim