TAVOLINA ME 4 KARIGA

Shitet nga: hana 12 Shk 09:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
TAVOLINA ME 4 KARIGA SHUM PAK E PËRDORUR
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim