TAVOLINA ME 4 KARIGA

Shitet nga: hana 19 Shk 10:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
SHITET TAVOLINA ME 4 KARIGA SHUM PAK E PERDORUR NË GJENDJE SHUM TË MIR . E SHESË PËR ARSYE SE NUK MË SHKON ME MOBILJE.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim