TAVOLINA ME 4 KARIGA

Shitet nga: hana 11 Mar 14:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
FALIMINDERIT MERR E JEP U SHIT TAVOLINA ME 4 KARIGA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim