Tavolinë dhe karriga

Shitet nga: Altin 28 Shk 10:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR   750 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Tavolinë e punuar nga druri është punë dore stil i vjetër thuajse aspak e përdorur shitet për shkak të hapsirës së vogël në vendbanim.
Ka gjashtë karrige hapet etj etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim