Tavolinë me karrike

Shitet nga: Lulzim 04 Qer 18:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR   180 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
She's tavolinën 150.eshte blerë 350 .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim