Tavolinë moderne

Shitet nga: Lulzim 21 Shk 12:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Tavolina është blerë 230 euro shitet për vetëm 100 Euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim