Tavolin me 6 ulese

Shitet nga: xhemil 10 Pri 20:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Tavolin me 6 ulese . Per obore
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim