Tavolin

Shitet nga: tavolin 17 Gsh 23:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes tavolinen me 6 kariga per bashqe ose obore. tavolina osht ne gjendje te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim