Tavolin+6 karrik vetem 199€ pa perdor jan

Shitet nga: Mobileri -Te Lindi- 01 Tet 16:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

199 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
kujdes:
Gjindemi ne gjilan
Bejm transportin me marveshje
Per ma shum kontakto nr 045513270
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim