Tavolin Buke ( Trepezari ) clasic

Shitet nga: Kastriot 27 Shk 22:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Tavolin buke e ardhur nga italia para nje vit e gjysme Tavolina posedon 6 ulse karika dhe jan model i versace Tavolina esht Model Klasik dhe esht ne gjendje shum te mir esht bler 980€ ndersa nese osht i inyeresur dikush qmimi perfundimtar esht 450€.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim