Tavolin Buke

Shitet nga: privat 06 Mar 12:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Bleres serioz !!

049 * 203 * 586...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim