Tavolin buke me 6 karrike

Shitet nga: gani 31 Krr 20:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR   450 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Eshte tavolin buke me 6 karrika e punuar prej druri . Eshte model klasik.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim